Genel Merkezlerde 6 Aksaray’da 5

Haber: Armağan ŞEN

4 parti ile yola çıkan Millet İttifakı yelpazesini genişleterek 6 parti bir araya geldi. Akşam saat 19:00’da buluşan Millet İttifakı içerisinde yer alan Siyasi parti genel başkanları birlikte kameralara da poz verdi.

Muhalefetteki 6 partinin genel başkanları, güçlendirilmiş parlamenter sistem çalışmasının son hali için bir araya geldi. Buluşmanın ardından partilerden açıklamalar yapılarak ülke gündeminde ilk sırada yer aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısı üzerine Millet İttifakı’nı oluşturan 6 siyasi partinin liderleri bugün bir araya geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ankara Ahlatlıbel’deki Çankaya Belediyesi Tesisleri’nde buluştu.

Türkiye Siyaset Gündemi  Çankaya Belediyesi Tesisleri’nde buluşurken, aynı saatlerde Aksaray’da da Muhalefet Parti İl Başkanları da bir lokantada bir siyasi parti il başkanı hariç biraraya geldi. Genel Merkezlerde 6 parti buluşurken, Aksaray’da 5 parti il başkanı bir araya geldi.

DEVA Partisi İl Başkanı Necati Coşkuner, Demokrat Parti İl Başkanı Servet Ceylan, Gelecek Partisi İl Başkanı Muhammet Dilmaç, CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve İYİ Parti İl Başkanı Faruk Ağır birarada yer alırken Saadet Partisi İl Başkanı Levent Serdar Şahin ise bu karade yer almadı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da sağlıkta yengeye kıyak atama

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?