Gelecek Partisi’nden Sürpriz Merkez İlçe Başkanı

Özel Haber: Armağan ŞEN

AKP’den ayrılarak parti kuran ve seçimlere 6’lı masadan girdikten sonra mecliste Saadet Partisi ile ittifak oluşturarak grup kuran Ahmet Davutoğlu Genel Başkanlığında Gelecek Partisi Aksaray teşkilatından sürpriz bir hamle geldi.

 

İl Başkanlık koltuğuna Gafur Yıldız’ın gelmesi ile birlikte parti çalışmalarının arttığı Gelecek Partisi Aksaray il teşkilatından sürpriz yoğunluk yaşanıyor. Muhalif partiler içerisinde çalışkanlığı ile dikkat çeken Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız, kendisi gibi çalışkan bir ismi Merkez İlçe Başkanlığına getireceği bekleniyor.

 

Siyasi kulislerde 14 Mayıs Genel seçimlerinde DEVA Partisi Aksaray Milletvekili Aday Adayı olan ama partisi aday çıkartmadığı için aday olamayan yine DEVA Partisi’nde il başkan yardımcılığı görevini de yürüten Bayram Ali Vural Muştu‘nun partisinden istifa etmesinin ardından Gelecek Partisi’ne geçtiği haber servisimizden Armağan Şen’e gelen bilgiler arasında.

 

Gelecek Partisi’nin çalışkan il başkanları arasında ismini üst sıralarda bulunduran Gafur Yıldız’ın, daha önce DEVA Partisi’nde çeşitli görevlerde bulunan siyasette tecrübe sahibi olan  Bayram Ali Vural Muştu’nun Merkez İlçe Başkanı olması için genel merkezle temasa geçtiği öğrenildi. Muştu’nun Gelecek Partisi Aksaray Merkez İlçe Başkanlık görevinin önümüzdeki hafta içinde açıklanacağı bekleniyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mahalle Yanarken Dinçer Saç Tarıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?