Gazeteci Uçar Muharrem İnce’nin Basın Danışmanı Oldu

Haber: Armağan ŞEN

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin basın danışmanlığı görevine usta gazeteci Oğuz Uçar getirildi.

Bolu’da uzun yıllardır DHA büro şefi olarak görev yaptıktan sonra İstanbul ve Ankara’da haber kanallarında çalışan ve son olarak AZE Haber Ajansı Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Oğuz Uçar, Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin basın danışmanlığı görevine getirildi.

 

Uçar, İnce’nin medya planlamaları çalışmalarını yürüterek, Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecinde medyayla ilişkileri koordine edecek. Tecrübeli usta gazeteci Uçar’ın Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin basın danışmanlığına getirilmesi basın camiasında da sevinçle karşılandı. Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak meslektaşımız Oğuz Uçar’a yeni görevinde başarılar dileriz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ayhan Erel’den Berat Kandili Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?