Gazeteci Bölükbaş’ın Üyesi Olduğu Cemiyet Neden Suskun?

Gazeteci Bölükbaş’ın Üyesi Olduğu Cemiyet Neden Suskun?

Önceki gün Lise 2’inci sınıf kız öğrencisine Cinsel İstismar iddiası ile gözaltına alınan ve dün sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklu yargılanan DHA Aksaray Muhabiri ve Aksaray Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hasan Bölükbaş’ın üyesi olduğu cemiyet neden suskun?

""

Aksaray’da Lise 2’inci sınıf öğrencisi kız çocuğuna Cinsel İstismar iddiası sonucu çıkarıldığı mahkemece tutuklu yargılanan DHA Aksaray Muhabiri ve Aksaray Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hasan Bölükbaş’ın üyesi olduğu Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Derneğinin sessiz kalması basın camiasında soru işaretlerini peş peşe getirdi.

Bölükbaş Cemiyet Başkanı mı?

""

Lise 2’inci sınıf kız çocuğuna Cinsel İstismar Suçundan tutuklu yargılanan DHA Aksaray Muhabiri ve Aksaray Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hasan Bölükbaş, 6 Ekim Tarihinde Mersin Erdemli Belediyesi tarafından düzenlenen programda kendisini Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı olarak yazdırdığı ortaya çıktı.

Aksaray Gazeteciler Derneğine soruyoruz;
1- Aksaray Gazeteciler Derneği Cemiyet başkanı kim?

2- Küçük yaşta çocuğa Cinsel İstismar suçundan Tutuklu Yargılanan Gazeteci Bölükbaş bu cemiyetin yönetim kurulu üyesi mi?

3- Aksaray Gazeteciler Derneği Cemiyeti Küçük yaşta çocuğa Cinsel İstismar suçundan Tutuklu Yargılanan Gazeteci Bölükbaş hakkında herhangi bir işlem başlattı mı?

Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

 

2018-10-06 03:03:27

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gazeteci Bölükbaş Tutuklandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?