a

Fırtına Ağacı Kökünden Söktü

Aksaray Merkezde yaşanan şiddetli rüzgar bir çok olumsuzlukları da peşinden getirdi. Sürücüler trafikte ilerlemekte, yayalar ise yürümekte zorlanırken, bir de buna Aksaray Belediyesi’nin vurdum duymaz çalışma taktiği eklenince vatandaşları canından bezdirdi.

""
Bugün öğleden sonra etkili olan fırtına ağaçları kökünden kopardı. Aksaray Merkez 40 metrelik yol üzerinde refüjde bulunan bir ağacı kökünden kopartan aşırı fırtına trafiğin aksamasına neden olurken, ağacın devrildiği 40 metrelik yolda yolun bir kısmını kapattı.
Kısa sürede belirtilen noktaya gelen trafik ekipleri kontrollü geçişi sağlarken, Aksaray Belediyesi Fen ekipleri yola devrilen ağaca müdahalede gecikince sürücülerin ve vatandaşların tepkisine neden oldu. Yaklaşık 25 dakikalık bir bekleyişin sürdüğünü ifade eden vatandaşlar; henüz hiçbir yetkilinin bu ağacı  kaldırmak için bir girişimi olmadı. Bekliyoruz bakalım ne olacak açıklamasında bulundular. 
Uzun süren bekleyişin ardından Aksaray Belediyesi görevlileri kökünden kopan ağaca müdahale etmeyi 25 dakika sonra da olsa başardılar. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-06-01 18:35:32

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Atatürk’e Hakaret Vatana İhanettir

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi