Haber: Armağan ŞEN

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindeki heyet Aksaray İl teşkilatında düzenledikleri basın açıklamasında; “Yapılacak ilk seçimde 6’lı Masanın kuracağı hükümet modeli yönetecek” dedi.

Bir dizi ziyaretler yapmak ve vatandaşların sorunlarına çözüm arayışı için Aksaray’a gelen Gelecek Partisi Adalet Politikaları İzleme Komitesi başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ali Aydın Parti binasında açıklamalarda bulundu. Basın açıklamasına Aydın’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanı Seren Yıldız Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı Alper Kürşat Giray, İl Başkanı Gafur Yıldız ve parti teşkilatı katıldı.

6’lı masaya vatandaşın güveninin arttığını ifade eden Gelecek Partisi Adalet Politikaları İzleme Komitesi başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ali Aydın; “Farklı siyasi görüşte olan partilerin ülke barışı ve sorunları çözmek için bir araya geldi. İlk etapta vatandaşın aklında soru işaretleri oluşurken, bu soru işaretleri zamanla vatandaşın 6lı Masaya güven duymaya başladığını göstermekte. Her ne kadar AKP Genel Başkanı Erdoğan ‘Adayınızı açıklayın’ diye sürekli konuşsa da 6’lı masanın amacı koltuk değil, ülkede birlik, beraberlik kazandırmaktır. Hepsi birbirinden tecrübeli genel başkanların yer aldığı 6lı masada yapılacak il seçimde yeniden hükümet modeli ile refaha geçiş sağlayacağız. Tek adam rejiminde yaşanan sıkıntıları hep birlikte gördük ve yaşıyoruz.

Vatandaşımızı ve esnafımızın dertlerini dinleyerek genel merkezimize bir rapor halinde sunacağız. Bu sorunları yerinde tespit ve çözüm önerileri ile yapılacak seçimlerde vatandaşımızın karşısına çıkacağız. 1 Eylül itibariyle ülkemizde seçim atmosferine giriş yapılır. Artık yapılacak seçim için bizlerde hazırlıklarımıza başladık” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Soyunuz Kurusun Vatansız Afganlılar

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?