Doyasıya Eğlence İçin Kadınlar Matinesini Kaçırmayın

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Aksaray Kültürpark içerisinde lunapark karşısında bulunan Liva Kafe kadınların doyasıya eğleneceği bir program ile Aksaraylı kadınları bekliyor.

 

Aksaray Liva Kafede kadınlara özel sunulan ‘Kadınlar Matinesi’ programında sürpriz sanatçılar ile davetliler doyasıya eğlenirken, ikramlar ile değişik tatlar tadacaklar. Cumartesi günü saat 19:00’da başlayacak olan ‘Kadınlar Matinesi’ programına Ankaralı sanatçı Funda Mutlu’nun söyleyeceği şarkılar ile eğlenecek olan kadınlar, dans ekibi ile deyim yerindeyse adeta kurtlarını dökecekler.

 

‘Kadınlar Matinesi’ programı hakkında Aksaray Son Dakika haber merkezine bilgi veren Liva Kafe yetkilileri tüm kadınları beklediklerini ifade ederken gün boyunca verilecek menü ile şok fiyatı da paylaştılar. Yetkililer tarafından şu bilgilere yer verildi; “17 Şubat Cumartesi Saat 19.00’da başlayacak olan Kadınlar Matinesi
programına Sanatçı Ankaralı Funda Mutlu ve Dans ekibi yer alırken, Menü ise; 3 Çeşit Soğuk İçecek, Ordövr Tabağı, Çiğ Köfte, Makarna Salatası, Çıtır Börek, Patates Kroket, Havuç Salatası olmak üzere toplam sadece 400 Lira.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yücelhan Gruptan Miraç Kandili Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?