Gel Seni Vali Yapalım

Haber: Armağan ŞEN

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu basın emekçileri ile birlikte Turizm Ve otelcilik uygulama lisesinde kahvaltıda bir araya geldi.

 

Aksaray’ın tanıtımının yapılmasına önem verdiğine vurgu yapan Kumbuzoğlu Aksaray, Konya, Nevşehir illerinin ortaklaşa olarak dini turizm yapılabileceğini söyledi.

 

Eleştirel Soruyu Kaldıramadı

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu yaklaşık 45 dakikayı aşan konuşmasının ardından basın emekçilerinin sorularını yanıtladı.

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen Aksaray Valisi Kumbuzoğlu’nun cevaplaması üzerine şu 3 soruyu sordu:

1- Aksaray – Ankara karayolu üzerinde bulunan otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmanın Karayollarına ait yolu adeta Gasp edilmesine neden göz yumuyorsunuz?

2- Konuşmamızda sürekli tanıtıma vurgu yapıyorsunuz. Sizler Valilik olarak Aksaray’ın tanıtımına ne katkınız oldu?

3- Göreve geleli 5 ayınızı doldurdunuz. Valiliğiniz sürece Aksaray’a ne gibi katkınız oldu.

 

Gazeteci Armağan Şen’in sorularına karşı Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, “Gel seni Vali yapalım. 5 ayda ne yapabilirim” diyerek tepki gösterdi.

Aksaray – Ankara karayolu üzerinde bulunan yolu araştıracağım öyle bir şey varsa gerekeni yaparız.

 

Aksaray’ın tanıtımı için muhtarlarla görüşüyoruz, sivil toplum örgütleri ile görüşmeler yapıyoruz.

5 ayda ilçelere organize sanayi bölgesi kurmak için çalışmalar ve teknik işler yapıyoruz. 5 ayda ne yapabilirim ki. Şehri tanıma aşamasındayım.

Aksaray’a gel seni Vali yapalım o zaman. 5 ayda sen ne yapabilirsin” ifadesine yer verdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Öztürk’ten 2024 Yeni Yıl Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?