Haber: Armağan ŞEN

DEVA Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner partisinin geleneksel bayramlaşma programında yaptığı konuşmada “İşsizliliğin, fakirliğin ve ekonomik sıkıntının son 50 yılda yaşamadığımız bir bayramı yaşıyoruz” dedi.

DEVA Partisi Aksaray İl teşkilatının geleneksel bayramlaşma programında biraraya geldiler. Parti binasında gerçekleşen programa DEVA Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner ve partililer katıldı. Bayramlaşma programında konuşma yapan İl Başkanı Coşkuner ekonomiye dikkat çekerek; “Ülkemizin bu sıkıntılı döneminde buruk bir bayram yaşıyoruz. Ben şahsen 50 yıldır böyle hayat pahalılığının, fakirliğin, işsizliğin yaşandığı bir bayram yaşamadım. Bizi bu fakirliğe ve fukaralığa mahkum eden insanlara gereken dersi sizler ilk seçimde vereceksiniz. DEVA Partisi Türkiye’deki sosyolojik ihtiyaçtan, fakirlikten, fukaralıktan ve düzensizlikten doğmuş bir partidir. Kesinlikle 3-5 Milletvekilimiz olsun diyerek kurulan bir tabela partisi değildir.  Yapılacak olan ilk seçimde iktidara gelecek bir siyasi partidir” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Partililer Bayramlaşmada Biraraya Geldi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?