Haber: Armağan ŞEN

İYİ Parti Aksaray teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programında partililer biraraya geldi. Bayramlaşma programına İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İl Başkanı Faruk Ağır, eski il başkanları, eski merkez ilçe başkanları, geçtiğimiz dönem miletvekili adayları katıldı.

Bayramlaşma programıının açılış konuşmasını yapan il başkanı Faruk Ağır; “Bu beceriksiz iktidar tarafından bu bayram ekonomiksel olarak buruk geçti. Bunu hepimiz hissettik. Genel Başkanımızın dediği gibi ‘İYİ’ler geliyor, haramiler gidecek.’ İşte İYİ’lerin gelişi buradan da görülmekte” dedi.

Açılış konuşmasının ardından söz alan Aksaray Milletvekili Ayhan Erel yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “İktidar partisi mensuplarının ve milletvekillerinin açıklamalarına baktığımızda bir acizlik grmekteyiz. Bu acizlik gösterisi sonucunda küfürlere ve hakaretlere yer vermekteler. Bizler bu hakaretlere, küfürlere aldırış etmeden çalışmalarımızı devam ederek iktidar olacağız. Bizlerin kapısı herkese açıktır. Bizler birlikte siyaset yaptığımız arkadaşlarımızı kendi evimize davet ediyoruz. Başkaları gibi başkalarının evine davet etmiyoruz.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye Gençlik Konseyi’nden Eser’in Bayram Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?