Çıtak; ‘Ziyaretlerimizde Samimiyet, Dürüstlük Ve Coşku Var’

Haber: Armağan ŞEN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Aratol ve TOKİ bölgelerinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Çıtak, projelerini anlattı.

 

Gösterilen yoğun teveccühün sorumluluk duygularını daha da arttırdığını ifade eden Çıtak; “Ziyaretlerimizde samimiyet, dürüstlük ve coşku var. Minnettarız ve bu desteğe layık olmak için, Aksaray’ımızın geleceği için büyük bir vizyon ve kararlılıkla çalışacağız” diye konuştu.

 

Mahalle Kreşleri Projesini Anlattı

Mahallenin sorunlarına çözüm üretmek, mahallede yaşam standartlarını yükseltmek için el birliğiyle çalışacaklarını söyleyen Çıtak, ‘Mahalle Kreşleri’ projesini anlattı.

Mahalle kreşleri projesiyle özellikle çalışan annelerimi büyük bir sorundan kurtaracaklarını söyleyen Çıtak; “Çalışan annelerin hayatı Mahalle Kreşleri ile kolaylaşacak. Şehrin farklı mahallelerine çocukların bilişsel ve psikolojik eğitim süreçlerini bütünüyle karşılayabilecek, güvenilir ve güncel eğitim olanakları ile kurgulanmış Mahalle Kreşleri inşa edilecek. Üst düzey donanıma sahip bu kreşler profesyonel bir ekiple ve uygun fiyat politikası ile hizmet verecek. Kreşler çocukların eğitimine katkı sağlamanın ötesinde, özellikle çalışan annelerin gündelik hayatını kolaylaştıracak. Annelerin gözünün arkada kalmayacağı Mahalle Kreşleri bizimle hayat bulacak” dedi.

 

Mahallelerde farklı sosyal donatı alanlarının olacağını ve bu yönde de proje hazırlıklarının olduğunu aktaran Çıtak,Aksaray’ı yeniden inşa edeceklerini vurgulayarak; “Ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal hizmetlere, kentleşmeden sanayiye Aksaray’ın seyrini değiştirecek projelere imza atacağız. Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak. Şeffaf, katılımcı ve yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla MHP kadrolarımızla şehrimizi bütünleştirerek sorun ve problemlere çözüm getireceğiz” diye konuştu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Pelinsu Yıldırım Demir “İçinizden Bir Başkan Geliyor” Dedi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?