Çıtak; “Herkesin Söyleyecek Bir Sözü, Sunacak Bir Fikri Olacak”

Haber:Armağan ŞEN

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere yönelik saha çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerinin yanı sıra kurum ve kuruluşlara yönelik temaslarını da sürdüren Çıtak, Aksaray Defterdarlığını ve Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

Çıtak; “Ziyaret sırasında çalışan vatandaşlarımıza kolaylıklar diledik. Misafirperverlikleri ve samimiyetleri için çok teşekkür ederim. Aksaray’a hizmet noktasında tüm kurum ve kuruluşlarımızla ortak akılla hareket edeceğiz. Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak.

 

Şeffaf, katılımcı ve yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla MHP kadrolarımızla şehrimizi bütünleştirerek sorun ve problemlere çözüm getireceğiz. Talep ve beklentilere en iyi şekilde cevap vereceğiz. Ayırmadan, ayrışmadan canla başla Aksaray’ımız için hizmet mücadelesi vereceğiz” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP Adayı Pelinsu “Aksaray’da Mutlu İnsanların Yaşamasını İstiyoruz”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?