Çıtak; ‘Bizim Büyük Bir Aksaray Hayalimiz Var’

Haber: Armağan ŞEN 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Aksaray Belediyesi personellerini ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Misafirperverlikleri ve samimiyetleri için belediye personellerine teşekkür eden Çıtak; “Kıymetli belediye personellerimizle bir araya gelerek kendimizi anlattık, projelerimizi anlattık, Aksaray için yapacaklarımızı dile getirdik. Aksaray’a el birliğiyle hizmet edeceğiz” dedi.

Gün içerisinde temaslarını sürdüren Çıtak, Aksaray Merkez’de bulunan bankaları da ziyaret etti.
Aksaray’da dokunmadık gönül bırakmayacaklarını söyleyen Çıtak; “Seçimden seçime değil biz dün olduğunu gibi 31 Mart sonrasında da halkımızın arasında olacağız. Sevgi ektik, muhabbet biçiyoruz. Gittiğimiz her yerde gösterilen ilgi, teveccüh, samimiyet bunun eseridir.

 

Bizim büyük bir Aksaray hayalimiz var. Gittiğimiz her yerde bu hayalimizi anlıyoruz. Yapamayacağımız hiçbir şeyi vaat etmiyoruz. Halkımız bizleri kucaklıyor, bize inanıyor, bize güveniyor. Allah’ın izniyle kimsenin bu inancını, bu güvenini boşa çıkarmayacağız. 31 Mart’ta özlenen MHP kadrolarıyla Aksaray’da öncü bir belediyecilik anlayışıyla hizmet yetkisini alacağız” diye konuştu..

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da ki Otopark Sorununu Kökten Çözeceğiz

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?