CHP’nin Bir Yalanı Daha

Özel Haber: Armağan ŞEN

CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve Yeşiltepe Belediyesi CHP’li Tahsin Çelik’in oy uğruna Yeşiltepe beldesine vaat ettikleri projeyi sosyal medya hesaplarından paylaşmışlardı.

25 Ekim 2020’de Yeşiltepe Belediyesi CHP’li Tahsin Çelik kendi sosyal medya hesabından paylaştığı KÖYÜMÜ ÖZLEDİM adını verdikleri projenin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen proje hakkında herhangi bir çalışma yapılmaması CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in belde halkına söylediği 1 yalan daha ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıllarda AKP’li seçmenlerin geçtiği yol çamur deryasında bırakan, mastürbasyon videosu ile Türkiye’nin gündemine düşen CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in seçim yalanlarının bitmeyeceğinin açık göstergesi olarak devam etmekte.

Mastürbasyon videosu ile Türkiye’de tanınan CHP’li Yeşiltepe Belediye Başkanı Tahsin Çelik 25 Ekim 2020 tarihinde sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamada ise şu ifadelere yer vermişti; “Sevgili dostlarım yeni bir farkındalık yaratmak için yine bir pazar gecesinde  sizler için çalışıyoruz. KÖYÜMÜ ÖZLEDİM adını verdiğimiz Atatürk’ün köykent projesini Yeşiltepemizde uygulamak için il başkanım Ali Abbas Ertürk, ilçe başkanı Esen Uz Sökmen,il başkan yardımcım mimar Nazife Arslan Küçük ile birlikte çalışıyoruz.Ayrıyeten projemizin peyzaj çalışmalarını yapan peyzaj Mimarımız Nihal Taşdemir’e teşekkür ediyorum.”

Soruyoruz;

Kamuoyunu aydınlatma adına CHP’li Çelik’e soruyoruz;

1- Söz verdiğiniz ama gerçekleştirmediğiniz bu projenin peyzaj çalışması için Mimar Nihal Taşdemir’e ödeme yapıldı mı?

2- Ödeme yapıldı ise yapılmayan bir projenin ödemesini nasıl yaptınız?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Özhan Türemiş’ten Kamuoyuna Açıklama

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?