CHP’nin Adayı Pelinsu Yıldırım Demir’den ASD’ye Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN
CHP İl Başkanı Bilal Özdemir, CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir ve İl yönetim kurulu üyesi Osman Bilgen Aksaray Son Dakika haber merkezini ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyleyen CHP İl Başkanı Bilal Özdemir, bu süreçte basının öneminin büyük olduğunu vurgulayarak, destek istedi.

 

Gerçek Haber Gazetesi ve Aksaray Son Dakika haber merkezine ziyaret gerçekleştiren CHP heyeti, hem seçim çalışmalarına ilişkin bilgilendirme yaparken hem de gazetemiz imtiyaz sahibi Armağan Şen ile görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette açıklamalarda bulunan CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, partisi tarafından Aksaray belediye başkan adayı olarak gösterilmekten dolayı büyük gurur duyduğunu ifade ederek, “Aksaray Belediye Başkanı olarak ismimin açıklandığı günden bu yana ben ve il yönetimimiz, parti teşkilatımız ile yoğun bir çalışmaya başladık. Gördüğümüz teveccüh gerçekten bizi çok mutlu ediyor. 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde başta Aksaray Belediyesi olmak üzere ilimizdeki birçok ilçe ve beldede Cumhuriyet Halk Partisi’nin güçlü adayları ile Aksaray’ı hak ettiği hizmete kavuşturacak kadrolarla seçimden zaferle çıkacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, “Belediye Başkanlığı adaylık süreci kapsamında ziyaretler yapıyoruz. Seçim süreci boyunca gece gündüz demeden ziyaretlerimize devam edeceğiz. Sıkılmadık el, girilmedik kapı bırakmayacağız. Hizmet için çıktığımız bu yolda, çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Gerçek Haber Gazetesi ve Aksaray Son Dakika İmtiyaz Sahibi Armağan Şen CHP Teşkilatına teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarılar diledi. CHP heyetinin nazik ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Şen; “Aksaray için kim daha fazla çalışacaksa ve kim hayırlı ise o olsun. Bu bir yarıştır. Tüm adaylara kazasız, belasız bir seçim çalışması dilerim” temennisinde bulundu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çıtak; Biz Aksaray’a Hizmetkâr Olmaya Geliyoruz

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?