CHP’li Gençlere Saldıranlar Bakın Kim Çıktı

Haber: Armağan ŞEN

 

Geçtiğimiz hafta aralarında CHP Aksaray İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karaca’nın da bulunduğu bir grup CHP’li gençler seçim çalışması yaptığı sırada Ebulfeyz Elçibey caddesinde karşıt görüşlü gençler tarafından darp edilmişti.

Konuyla ilgili olarak CHP Aksaray Milletvekili Aday Adayı Ali Abbas Ertürk ile AKP İl Başkanı Hamza Aktürk arasında basın açıklamalarında karşılıklı olarak birbirlerini yalanlamışlardı.

Bugün CHP Aksaray İl Başkanı Hacı Ali Keleş yaptığı yazılı açıklamada ellerindeki fotoğraflar ile “saldırının AKP’li gençler tarafından gerçekleştirildiğinin ispatıdır” dedi.

 

CHP Aksaray İl Başkanı Hacı Ali Keleş yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Saldırı Olayına karışanlar Hamza Aktürk’ün pide dqğıttırdığı gençlerdir.

Fotoğraflar ortada , görüntüler ortada, ifade tutanakları ortada, hâlâ bizimle ilgisi yok diyorsunuz. PES DOĞRUSU..

Gençlerimize yönelik çirkin saldırıyı bir bir anlatacağım.AKP Aksaray İl başkanı Hamza Aktürk’ün açıklamalarını, karakol ifadeleri ve olayın video görüntüleri zaten yalanlamaktadır.

‘’Tartışma Aktürk’ün beraber pide dağıttığı gençlerin, broşür dağıtan gençlerimizin yüzüne broşürü fırlatmasıyla başlamıştır. Broşürü fırlatan gençler Aktürk’ün pide dağıttığı gençlerdir. Halen saldırganların’ bizimle ilgisi yok’ diyorsunuz, pes doğrusu’’

“Saldırganların Gençlik Kollarımızla alakası yok” demişsiniz. Tartışma Aktürk’ün beraber pide dağıttığı gençlerin, broşür dağıtan gençlerimizin yüzüne broşürü fırlatmasıyla başlamıştır. Broşürü fırlatan gençler, Aktürk’ün pide dağıttığı gençlerdir. Olay yerine gelen sarhoş saldırganlar, bu gençlerin aramasıyla olay yerine gelip muşta ile bijon anahtarı ile saldırmışlardır. Şayet bunlar Gençlik Kollarına mensup değilse neden sahaya bunlarla çıktınız Aktürk? Gençlik Kollarınız yok mu da bu gençlerle sahaya çıktınız. Bu sarhoşların oradan tesadüfen geçmesi, İstanbul İl binamıza saldıranların tesadüfen oradan geçmesiyle aynı durumdur.

“SİYASİ NEZAKET HASTANEYE GELİP GEÇMİŞ OLSUN DEMEKTİR” 

Gençlik kollarımızın broşürleri zorla ellerine tutuşturduğumuza ait deliliniz var mıdır? İfadeler bile bunu yalanlıyor. Yoldan geçen sarhoşların konuyla alakası yoksa neden bizim gençlerimize saldırmışlardır. Sizin haminiz bunlar mı?

Siyasi nezaket hastaneye gelip geçmiş olsun demeyi gerektirir. Davet ile geçmiş olsun denilmez.

Bir yandan olayı kınayıp geçmiş olsun dileyip, diğer yandan saldırganlara dolaylı arka çıkmak için olayı saptırmayın. Olaya karışan gençlerin fotoğrafları da özelden tarafınıza iletildi.

Hem CHP’li gençlere saldırıp hem de bu şehrin huzurunu bizim bozduğumuzu söylemenize pes doğrusu. Bu kadar pişkinlik ancak arsızlıkla açıklanır.

Aksaray’ın yıllarını kaybettirdiniz, bizim vaktimizi kaybettirmeyin. Biz zamanımı polemiklere değil, yıllardır Aksaray’a veremediğiniz hizmeti vermek için harcayacağız.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP’li Ertürk’ten AKP’li Aktürk’e Meydan Okuma

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?