CHP İl Başkanından Eski Belde Başkanına Hakaret

Özel Haber: Armağan ŞEN

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk partisinden istifa eden eski belde başkanı İsmail Demircan hakkında hakaret ettiği iddia edildi.

Geçtiğimiz yıl CHP Yeşiltepe Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in mastürbasyon videolarının yayınlanmasının ardından CHP üyeliğinden istifa eden Yeşiltepe CHP eski Belde Başkanı İsmail Demircan hakkında CHP Aksaray il başkanı Ali Abbas Ertürk tarafından “Şerefsiz, Ahlaksız” diyerek hakaret ettiği iddia edildi.

Önceki gün Yeşiltepe Belde Belediyesi ile ilgili bir sorunu olan vatandaş durumu CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ile paylaştı. Sorununu dile getiren vatandaş ile CHP Aksaray İl Başkanı Ertürk arasında sohbet edildiği esnada vatandaş Yeşiltepe eski belde başkanı İsmail Demircan ile birlikte parti çalışmalarında mücadele ettiğinden bahsetmesi üzerine CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, İsmail Demircan hakkında “Lafını etmeyin Şerefsiz Ahlâksızın” dediği iddia edildi.

Geçtiğimiz yıl Yeşiltepe’nin CHP Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in mastürbasyon videolarının yayınlanmasının ardıdan bilindiği üzere CHP il Başkanı Ertürk o videonun montaj olduğunu iddia ederek partilisi belediye başkanını savunmuştu.

Öte yandan mastürbasyon videosu ile tanınan Yeşiltepe’nin CHP Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik’te Gazeteci Armağan Şen’e küfürler edip hakaret etmişti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ASD’yi Yalancılıkla Suçlayan Açıkalın’ın Gerçek Yüzü

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?