CHP Heyeti Tam Kadro Sahada

Haber: Armağan ŞEN

CHP Aksaray İl Başkanı Hacı Ali Keleş, Türkiye’nin içinde bulunduğu sosyal, siyasal ve ekonomik sıkıntıların halkın desteği ile çok kısa bir süre içinde çözüleceğini söyledi.

“Esnafımız, 14 Mayıs’ı Bekliyor”

CHP İl Örgütleri, 14 Mayıs seçimlerine ilişkin çalışmalarına devam ediyor. Mahalleler, köyler, kasabalar… Şehrin her noktasında esnaflarla buluştuklarını ve vatandaşları dinlediklerini ifade eden Keleş, 15 Mayıs sabahı tüm milletin yıllardır özlemini çektikleri adil, demokratik ve kaynakları halk için kullanılan bir ülkeye uyanacağını söyledi. Gündoğdu Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ettiklerini ve girdikleri her işletmede işittikleri en temel sıkıntının ekonomik kriz olduğunu söyleyen Hacı Ali Keleş, “Ülkenin en büyük sorunlarından biri olan ekonomik kriz esnafın belini bükmüş durumda. Esnafımız artan dükkân kiraları ve maliyet giderlerinden yakınıyor. Neredeyse her gün gelen zamlardan ve vatandaşların alım gücünün düşmesinden dolayı yaşanan kriz sürüyor. Esnafımız başta olmak üzere tüm milletimiz büyük bir sabırsızlık içerisinde 14 Mayıs’ı bekliyor” dedi.

 

 

“Umudunuzu Kaybetmeyin, Yüzlerin Güleceği Günler Çok Yakın”

CHP heyetine yaşadıkları sıkıntılardan söz eden ve görünenden daha büyük bir ekonomik krizle mücadele etmek zorunda kaldıklarından yakınan cadde esnafları, “Artık dayanacak gücümüz kalmadı. Maliyetler her gün hatta bazı ürünlerde gün içinde iki kez bile değişiyor. Biz de artık fiyatları takip edemez olduk. Maliyetleri çıkarmak için zam yapmak zorunda kalıyoruz. Bu da vatandaşlarımızı etkiliyor. Kriz giderek derinleşiyor ve umudumuz tükeniyor” dediler. CHP İl Başkanı Hacı Ali Keleş ise esnaflardan umutlarını yitirmemelerini isteyerek, şunları söyledi: “İktidara gelmemize çok az kaldı. Umutlarınızı kaybetmeyin. İktidarımızda herkes emeğinin karşılığını alacak. Tüm yüzlerin güleceği güzel günler çok yakın. El birliği içinde yepyeni bir Türkiye inşa edeceğiz.”Keleş, tüm bunların dışında Aksaray özelinde birçok projelerinin olduğundan da bahsetti. CHP İl Örgütünün esnaf gezisine Merkez İlçe Başkanı Ayfer Zengin ve parti yöneticileriyle birlikte, Milletvekili Aday Adayları Ali Abbas Ertürk, Berrin Özan ve Serkan Akdemirci de katıldı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İnce; Bir İhtimal Daha Var

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?