Bu Kadarda Olmaz

Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA 
Aksaray merkezde Delta varyantı virüs hasta ile teması bulunan şahıs Aksaray’da hastaneye girdi. Vatandaşlar ve sağlık çalışanları isyan etti.
Olay; Aksaray Merkez Fatih Mahallesi’nde bulunan Muzaffer Çakır Semt Polikliniğinde yaşandı. Alınan bilgilere göre saat 21:45 sularında ailelerinde Delta Varyantı bulunan bir aile Delta Varyantlı hastayı eve bırakarak 6 yaşındaki evin diğer çocuğunu muayene için polikliniğine getirdiler.  Delta Varyantlı vakaa ile temaslı ol 6 yaşındaki hasta çocuğun maskesiz şekilde hastaneye girmesi hastane çalışanları ve hastaneye muayene için gelen diğer vatandaşlarda panik yaşandı.
Hastane yönetimi tarafından hastanede vakit kaybedilmeden ilaçlama başlatılırken, hastan içerisine bir süre kimse alınmadı.  Öte yandan Delta varyantlı vaka ile temaslı olan ve maskesiz gelen sorumsuz kişiler ise sanki yaptıkları gayet doğal bir olaymış gibi hiç uyarılara kulak asmadan hastaneden maskesiz şekilde ayrıldılar.

2021-09-10 23:01:14

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Beceriksiz Kerim Yeşildağ İstifa Et

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?