BBP’den ASD’ye Ziyaret

Haber: Armağan ŞEN

Büyük Birlik Partisi Aksaray İl Başkanı Yaşar Ar ve beraberindeki heyet Aksaray’da gündemi belirleyen Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezinin yeni iletişim ofisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Büyük Birlik Partisi Aksaray İl Başkanı Yaşar Ar, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin İşeri, Merkez İlçe Başkanı Volkan Çalı, Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezini ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” temennisinde bulundular.

Ziyaret esnasında gündemi değerlendiren Büyük Birlik Partisi Aksaray İl Başkanı Yaşar Ar; “Aksaray’da siyasi çalışmalarımız devam ediyor. Genel merkez kapsamında süren çalışmalarımız yerelde de ziyaretlerimiz hız katarak devam etmektedir. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin teveccühleri ile Aksaray’da ilk milletvekili adayını belirleyen parti olduk. Adayımız uzun yıllardır siyaset ile ilgilenen Aksaray’ın tanınan ve sevilen ismi Ünal Bacık oldu. Artık seçim startı verildi. Zamanında ya da yapılacak erken seçime hazırız” dedi.

Büyük Birlik Partisi yönetiminin nazik ziyaretinden memnuniyeti dile getiren Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi imtiyaz sahibi Armağan Şen ise; “İlimizde her siyasi partinin çalışmaları olduğu gibi Büyük Birlik Partisi’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Siyasi arenada Büyük Birlik Partisi’ne başarılar dileriz” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Bir Siyasi Parti Başkanı İstifa Edecek

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?