Bayraktan Rahatsız Olana Direği Girsin

Özelhaber: Armağan ŞEN

Aksaray yeni sanayi sitesinde bulunan bir esnafın dükkanının önünde bulunan 8 adet direkte bayrak bazı kendini bilmez kansızlar tarafından belediyeye şikayet edildi. İşyerine gelen zabıta ekipleri en azından 1’er tanesinin kaldırılmasını istese de bayrakları asan esnaf ise bayrakların 1 tanesinin bile kaldırılmayacağını ifade etti.

 

Dün Aksararay’da ilginç anlar yaşandı. Aksaray yeni sanayi sitesi içerisinde bulunan Çekiçoğlu Kaporta dükkanının önünde sağlı sollu direkte 8 adet Türk Bayrağının dalgalanması bazı kendini bilmez kansızlar tarafından Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne şikayette bulunması üzerine AKP’li Aksaray Belediyesi Zabıta ekipleri belirtilen işyerine giderek yerinde incelemede bulundu. Aksaray yeni sanayi içerisinde bir ilk yapan bayrak sevdasını dükkanının önüne taşıyan Çekiçoğlu Kaporta işletmecisi Enes Çekiç ile görüştüler.

 

Zabıta ekipleri şikayet olduğunu en azından sağlı sollu 1’er adet bayrakların kaldırılması ricasında bulunması üzerine işyeri sahibi Enes Çekiç; “Değil sağlı sollu birer tane direği kaldırmak elimden gelse heryere Türk Bayrağı direği dikmek isterim. Ben Bayrak aşığıyım. Yaşadığım sürece de hiçkimse ne buradaki ne bir başka yerdeki bir Bayrağımızı indiremez” dedi. Çekiç’in tepkisi sonrası zabıta ekipleri işlem yapmadan olay yerinden ayrıldılar.

 

ASD Olarak Açık Çağrımızdır

Aksaray’da yaşanan bu olayın ardından Aksaray Son Dakika haber Merkezi olarak şanlı Türk Bayrağımızdan her kim şikayetçi ya da rahatsız ise direği ona girsin…

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ASD WhatsApp Kanalı açıldı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?