Başkan Koçak’a Seçim Öncesi Çiftçilerden Tam Destek

Haber: Armağan ŞEN

Yaklaşan Aksaray Ziraat Odası seçimleri öncesi yemekte oda delegeleriyle buluşan Oda Başkanı Emin Koçak, 3 dönemdir yürüttüğü başkanlığa 4. kez yeniden aday olacağını duyurdu. Çiftçiler ise seçim öncesinde “tam destek hep destekte bulunarak” Koçak’ın yanında olduklarını dile getirdi.

Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak yaptığı konuşmada; “Ben çiftçiyim, köylüyüm, tarlada yetiştim sizlerden biriyim çiftçiliğin ne olduğunu biliyoruz. İlk gün ki heyecan ile 3. Dönemimizi bitirdik 4. Dönem oda başkanlığına doğru gideceğiz” dedi.

 

Koçak; yaklaşan oda seçimleri öncesinde bir yemek programında oda delegeleri ile bir araya gelerek yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Programa, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, DKKYB Başkanı Mahmut Aktürk, DSYB Bekir Kayan ve çok sayıda davetli katıldı.

Çiftçi ve köylü olduğuna dikkat çeken Başkan Koçak, “3. Dönemimizi bitirdik, 4. Dönem oda başkanlığına doğru gideceğiz. Bu süreçte neler yaptığımızın en iyi takipçileri siz değerli çiftçilerimiz, delegelerimiz ve muhtarlarımızdır. Kısacası yaptıklarımız arasında şuan mevcut olarak kullandığımız Ziraat Odası binamızda var. Bizim amacımız sizlerden aidat toplayıp harcamak değil sizlere hizmet etmektir. Borsa da yapılan eleme tesisi bölgede ki en büyük tesislerden biridir yaptığımız hizmetler çok büyük ve çiftçinin lehinedir. Üreticiden alıp tüketiciye yaptığımız paketleme hizmetimiz vardır. Önümüzde ki dönem de aspir sıkma makinesi alarak aspir yağ üretimine geçeceğiz” dedi.

 

“El Birliği İle Yeni Dönemde De Sizlere Hizmet Edeceğiz”

Koçak; “Gece gündüz demeden sizlerin hizmetinizdeyiz telefonum sürekli sizlere açıktır. Aksaray’a yapılacak bir iş için her zaman bir araya geliyoruz. Ziraat Odası’nda 12 yıl geçti günün 24 saati hizmetinizdeyim burada hiç kimse ‘Emin Koçak telefonuma bakmadı’ diyemez. El birliği ile yeni dönemde de sizlere hizmet edeceğiz yükümüz arttı 2023’de yeni projeler ve hizmetlerle emrinizdeyiz” ifadelerini kullandı. Üç dönemdir Aksaray Ziraat Odası Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Emin Koçak, Ziraat Odası’na 4. dönem için adayım ustalık dönemimizde yine Aksaray’ın tarımı ve ziraatı için el ele kol kola hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz mesajını verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Posta Gazetesine Ceza Gelecek mi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?