Bağımsız Aday Kasal Projelerini Açıkladı

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serdar Kasal yerel seçim tarihine az bir süre kala Aksaray için yapacağı projeleri açıklayarak; “El birliği ile yaşadığımız şehri hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

“Ya yeni bir yol bulacağız, yada yeni bir yol açacağız” sloganı ile Aksaray Bağımsız Belediye Başkan adayı Serdar Kasal projelerini açıklarken; “Doğup, büyüdüğüm şehre ve geleceğimizin teminatı gençlerimize daha güzel bir Aksaray için bu zorlu yarışta bende varım. Suyu içilebilir, gençlerin eğlenme alanının artacağı, yatırımların artılarak istihdama katkı sunacağı, herkesin huzur ve güven içerisinde diğer illeri kıskandıran bir şehir için bu zorlu göreve talip oldum. Projelerimizle hedeflerimize yürüyeceğimizi, Aksaray turizminden, sosyal alanlarına kadar hâlâ birçok yerde tanınmayan ve kendi kaderine terk edilen şehrimizi el birliği ile halkımızla birlikte daha güzel yaşanılabilir şehir yapmak için gece-gündüz demeden çalışacağız. Hizmetin saati olmaz” dedi.

 

Bağımsız Aday Kasal’ın Projeleri

 

“Yeniden yeşil bir Aksaray için” kolları sıvadığını ifade eden Aksaray Bağımsız Belediye Başkan adayı Serdar Kasal; “Kentsel dönüşümü tamamlanmış, güvenli ve modern, Altyapı sorunu kalmamış, tarihsel değerlerinin sergilendiği, sporun gençler üzerindeki etkisinin arttığı, sosyal alanların genişlediği ve çeşitliliği ile birey odaklı, sosyal belediyecilik için bugün bu yarışta varım” dedi.

 

Proje başlıkları halinde açıklamada bulunan Aksaray Bağımsız Belediye Başkan adayı Serdar Kasal şu ifadelere yer verdi; “Aksaray’ı ticarfet merkezi haline getirerek yerli ve yabancı yatırımcıları Aksaray’a getirilmesi için cazip koşullar ile Aksaray’ın ekonomisine katkı sunacağız. Aksaray’ı bilim ve sanat merkezleri ile yaşanılabilir bir Aksaray oluşturacağız. İlim ve Kültürel değerlerimize sahip çıkarak atalarımızı yad edeceğiz. Edebi sanatlar yarışması ile farklı vizyon katarak Aksaray’ın tanıtımında önemli rol üstleneceğiz. Klasik belediyecilik yerine israfa son vereceğiz. Rant kavgalarını bırakarak akıl zamanı diyerek Aksaray’ı bir adım nasıl ileri götürebiliriz diyerek her türlü görüş ve önerilere açık olarak şeffaf belediyecilik getireceğiz” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karacaer; “Yerel Esnafı Destekleyeceğiz”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?