ATSO Seçim Heyecanı Başladı

Haber: Armağan ŞEN
19 Kasım 2022 de gerçekleşmesi beklenen Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık seçimi öncesinde komite adayları bir bir adaylıklarını sosyal medyadan duyurmaya başladı.
ATSO seçimleri öncesinde mevcut başkan Cüneyt Göktaş, eski başkan Ahmet Koçaş ile ATSO Başkanlık koltuğuna ilk defa aday olacak Fatih Batı isimleri yarışması beklenirken, başkanlıktan geçen yolun komite adaylarının önemli rol oynadığı seçimlerde komite adayları da sosyal medya üzerinden adaylıklarını açıklıyor.

İşadamı Bahattin Yücel, ATSO’da 8. komitede adaylığını açıkladı. Aksaray’ımızın tanınmış simalarından, Yücelhan grup yönetim kurulu başkanı iş insanı Bahattin Yücel, 19 Kasım’da yapılacak olan ATSO (Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası) Komite seçimlerinde 8.meslek komitesi Hizmet sektörleri grubundan adaylığını ilan etti.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Komite Seçimlerinde 5 ve 6. Gruplardan aday olduğunu açıklayan işadamı Yunus Emre Bacık ise yaptığı açıklamada; “Siz kıymetli üyelerimizin desteklerine talip olduğumu bilmenizi istiyor,seçimin hayırlara vesile olmasını diliyorum.Saygılarımla. (Oy Pusula Rengimiz Mavi’dir)” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Şerefin Varsa Aldığın Paraları İade Et

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?