ATSO Başkanı Göktaş Müjdeyi Verdi

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, 2022 Yılında Müjdeleri vermeye devam ediyor.

Uzun zamandır üzerinde çalışılan ve adımlar atılan Eskil ve Ortaköy’e Organize Sanayi Bölgesinin başvuru işlemlerinin bittiğini ve kabul edildiğinin müjdesini veren ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da ” 2021 yılının sonlarında Sultanhanı’mız için verilen müjdenin devamını Ortaköy ve Eskil ilçemiz için vermek 2022 yılının başına nasip oldu. Aksaray’ın en büyük iki ilçesi olan Ortaköy ve Eskil ilçemizde artık Organize Sanayi Bölgesi kurulması için hiçbir engel kalmadı. Bakanlığımızdan aldığımız onayla Aksaray’da Organize Sanayi Bölgesi sayımız 4’e çıkıyor.

Türkiye’nin en büyük 10. Organize Sanayi Bölgesine sahip olan şehrimizin 3 ilçesinde yapılacak Organize Sanayi Bölgeleriyle birlikte çok daha iyi yerlerde olacağı artık net olarak gözükmektedir. Aynı Sultanhanı ilçemizde kurulacak Organize Sanayi Bölgemize yapılacak olan yatırımlarda ki 6. Bölgedeki Teşvik ve Destekler Ortaköy ve Eskil ilçemizde yapılacak yatırımlarda da geçerli olacaktır. Aylardır verdiğimiz emekler, çalışmalar neticesinde Ortaköy ve Eskil ilçemizdeki vatandaşlarımızın duası kabul oluyor. 2018 yılında göreve geldiğimizde en büyük hayalim Aksaray’ın ilçeleriyle birlikte sanayi kenti olması ve ilçelerimizde Organize Sanayi Bölgeleri kurulmasaydı. Allaha şükürler olsun ki 2022 yılında hedeflerimiz ve hayallerimiz gerçek oldu. Bu noktada Aksaray Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza ve bizimle birlikte emeği geçenlere teşekkür ediyor, Ortaköy, Eskil ve Aksaray Halkımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz” Dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Hırsızlara JASAT Tokadı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?