Aldatmanın ve Yalanın Fotoğrafı

Özel Haber: Armağan ŞEN

6 Şubat sabahında Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde meydana gelen iki deprem Türkiye’nin 10 ilinde yıkıcı etkilere neden oldu. Arama kurtarma çalışmaları mucize kurtuluş haberleri verse de her geçen an hayatını kaybedenlerin haberi de gelmeye devam ediyor.

Deprem felaketinin ardından ülkemizin 81 ilinde yurttaşlar bir yumruk olarak yaraları sarmak, depremzede yurttaşların ihtiyaçlarına karşılamak için birbirleri ile yarıştılar. Aksaray’da yüzlerce tır, kamyon deprem bölgeerine depremzedeler için gıda, giyim gibi malzemeler başta olmak üzere ihtiyaç duyulan birçok ürünler toplandı ve gönderildi.

 

 

Aldatmanın ve Yalanın Fotoğrafı!!!…

Deprem felaketinden 3 gün sonra Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası önünde sosyal medyada canlı yayına yapan Ahmet Koçaş ve yönetimi deprem bölgesine “Koçaşlar” yazılı levhalar ile süsledikleri 4 adet tır gönderdi. Oysa Ahmet Koçaş’ın 9 Şubat tarihin ATSO binası önünde gönderilen 4 adet tırdan birini ise gönüllü vatandaşların aynı gün Toptancılar sitesinde yarım malzemeleri ile doldurulduğu öğrenildi.

Gönüllü vatandaşlar tarafından doldurulan 68 KE 8… plakalı tır daha sonr ATSO binası önüne çekilerek Ahmet Koçaş tarafından reklam malzemesi olarak kullanıldı.

 

Aksaraylı yurttaşların getirdiği yardım malzemelerini reklama çeviren Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ise tırların önüne adeta milletin gözüne sokarcasına büyük puntolarla “Dr Evren  Dinçer” yazılı pankart astırması birçok yurttaşın da tepkisine neden olurken, birbaşka gösteriş meraklısı Ahmet Koçaş’ın bu yaptığı kandırmaca da Aksaray’da günlerce konuşulacak.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Depremi de Reklama Çevirdin Adın Batsın Senin

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?