Aksaray’da MHP Belediyeciliğinin Hizmet Serüvenini Başlatacağız

Haber: Armağan ŞEN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Park Site AVM ve Cafeler Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla temaslarda bulundu.

 

Aksaray’da MHP kadrolarıyla bambaşka bir hizmet belediyeciliğinin başlayacağını vurgulayan Çıtak; “Odunu olmayanın sobasına ateş, ekmeği olmayanın sofrasına aş, derman arayanın yüreğine çare olacağız. Şeffaf belediyecilik ilkesiyle Aksaray’a hizmet düsturuyla çıktığımız bu yolda iyi günüde de kötü gününde de yanında milletimizin yanında olacağız. Sosyal belediyecilikte etkin, hizmet belediyeciliğinde yetkin bir sistem anlayışıyla, kuracağımız kent konseyi ve gençlik konseyi gibi oluşumlarla katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla Aksaray’ımıza hizmet edeceğiz.

 

Her esnafımızın, her vatandaşımız Aksaray’a dair söylemleri bizler için önemli. Aksaray halkının talep ve beklentilerine cevap vermek, sorunlarına çözüm olmak için MHP kadroları emin adımlarla geliyor. Halkımızın bu samimiyeti 31 Mart’ta pusulanın 3 hilal olduğunu, hizmetin adresinin MHP olacağını gösteriyor. Ayırmadan, ayrışmadan, canla, başla Aksaray’da MHP belediyeciliğinin hizmet serüvenini başlatacağız” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karacer Anketlerde Üst Sırada

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?