Aksaray’da Birlik Beraberlik Yok Diyen Karşısında Beni Bulur

Haber: Armağan ŞEN 

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu 6 Şubat depremi sonrasında Kahramanmaraş Elbistan koordinasyon Valisi olarak görev yaptığı ve Aksaray’dan gelen yardımların önemine değindi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu deprem anında ve orada yapılan çalışmalar ve sonuçları tüm gerçekliği ile anlattı.

 

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu yaptığı açıklamada; “Elbistan’a yapılan yardımlar nedeniyle Aksaray’dan yapılan yardımların unutamayacağını ifade ettiler. Aksaray olarak deprem bölgesi Elbistan’a binin üzerinde gıda yardımları yapıldı. Aksaray yardımlaşma konusunda örnek oldu. Bu depremde gördük ki; Mal’da yalan, mevkide yalan. Acının ortak yaşandığı bir yerde herkesin acısı aynı. Aksaray’da bu acıya ortak olduğu için çok teşekkür ederim. Elbistan’da herkes Aksaray’a gelmek istemekte. Çünkü onlar düşünüyorlar ki; bizler Aksaray’a gelirsek bizler orada sahipsiz kalmayız düşüncesi hakim.

 

Aksaray’da tüm siyasi partiler, sivil toplum kuruluş temsilcileri, kısacası siyasi düşüncesi ne olursa olsun ayrım yapmadan herkes el birliğiyle, gönül birliğiyle yarayı sarmak için çalıştı. Aksaray’ın Valisi olmaktan gururlandım. Bunun için Aksaray halkına teşekkür ederim” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Önemli Açıklama

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?