Aksaray Teşkilatından Genel Başkanlarına Destek

Haber: Armağan ŞEN

Bir konuşmasında Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a ‘Cahil’ olduğunu söylemesi üzerine Uşak Cumhuriyet Savcılığınca hakkında soruşturma açılan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin yarın Uşak adliyesinde görülecek dava öncesi Memleket Partisi Aksaray İl Başkanlığı genel başkanlarına destek çıkarak yarın Uşak’a gidecekler.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Cahil” dediği için Erdoğan tarafından açılan ve Uşak 3. Asliye Ceza mahkemesinde görülecek dava için 22 Şubat 2022 Salı Günü (YARIN) Saat 13:00’de Uşak Adliyesinde olacak. Mahkeme tarafından yargılanacak olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye destek için Aksaray teşkilatı da Uşak’a gidecek. Uşak’ta görülecek olan dava öncesi kısa bir açıklamada bulunan Memleket Partisi Aksaray İl Başkanı Hamit Bakar; “Genel Başkanımız Muharrem İnce tarafından yaptığı bir açıklamada  Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a ‘Cahil’ demesi üzerine Uşak Savcılığı tarafından açılan soruşturma kapsamında yürütülen ve Uşak Adliyesinde görülecek dava için Aksaray teşkilatı olarak bizler de Uşak Adliyesinde olacağız. Aksaray teşkilatı olarak hazırladığımız ‘Yargılanmak Bizi Üzmez. Yeter ki; ADİL Olsun’ pankartı ile genel başkanımıza destek olacağız” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Genel Merkezlerde 6 Aksaray’da 5

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?