Aksaray İl Özel İdaresi Yeni Hizmet Araçlarını Teslim Aldı

Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY

Aksaray İl Özel İdaresi hizmet alanlarında kullanmak üzere bünyelerine yeni kattıkları araçları teslim töreni ile kullanıma başladı. Araç teslim törenine İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik, Genel Sekreter Yardımcıları, Birim Müdürleri ve İl Özel İdare Personelleri katıldı.

Görev alanlarında daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek için Özel İdare flosuna katılan araçlar 5,478,186 lira maliyetle 2 Adet Caterpiller, 140 GC Greyder ve 2,688,449 lira maliyetle 2 Adet Mercedes-Benz Arocs 1842 Çekici Tırdan oluşuyor.

Yetkililer araç teslim töreni sırasında yeni araçlar ile hizmet sınırlarında daha kalite hizmet verebilecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken, araçların Aksaray İl Özel İdare filosuna katılmasında emeği geçen Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’ya, Aksaray Milletvekillerine ve siyasetçilere teşekkür ettiklerini söylediler. Katılımcıların hizmet araçlarının şehre hayırlı olması temennisi ile kestikleri kurdele ile araçlar kullanıma başlandı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Jandarma Operasyon Anı Saniye Saniye Kaydedildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?