a

Adalet Partisi İl Başkanlığına Terlemez mi Getirilecek

Uzun yıllardır Siyasi Arenada yer alan geçmiş dönemler de isminde söz ettiren bir dönem unutulmaz Başbakanlardan Süleyman Demirel’in de genel başkanlığını yaptığı Adalet Partisi Aksaray’da teşkilatlanma çalışmasına başladı.

""
Vecdet Öz’ün Genel Başkanlığını yaptığı Adalet Partisi yeniden siyasi arenada eski günlerine dönmek için çalışmalarını hızlandırırken Aksaray’da da sürpriz bir ismin il başkanlığına getirileceği konuşuluyor.
""
Aksaray’da tanınmış isimlerde Ömer Terlemez’in Adalet Partisi Aksaray İl Başkanlığına getirileceği siyasi kulislerde dilden dile konuşulmaya başlandı. Ömer Terlemez’in ise bu fikre sıcak baktığı öğrenildi.
""
Aksaray Son Dakika Haber Merkezinin araştırdığı bu konuda önümüzdeki günlerde teşkilat çalışmalarının tamamlanacağı ve Adalet Partisi’nin Aksaray İl Başkanlığının Ömer Terlemez öncülüğünde kurulacağı öğrenildi. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA   

2021-04-12 12:01:38

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ağaçların Etrafında Bulunan Haplar Korkuttu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi