a

Ağaçların Etrafında Bulunan Haplar Korkuttu

Aksaray Merkez Eskil ilçesinde hizmet veren Aile Sağlığı Merkezi bahçesindeki ağaçların etrafında yüzlerce hap halkı hem korkuttu hem düşündürdü.

""
 
Alınan bilgilere göre Aksaray’ın Eskil ilçesindeki Aile Sağlık Merkezi bahçesinde bulunan ağaçların etrafına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yüzlerce hap atılarak sırra kadem basarken, hapları gören vatandaşlar içinde korku ve paniğe neden oldu.
""
  
Aile Sağlık Merkezi bahçesinde bulunan ağaçların etrafında yüzlerce atılmış olan haplar çocuklar tarafından  fark edildi. Hapları, şeker olarak düşünen çocuklar evlerine götürerek ailelerine gösterdiler. Durumu anlayan aileler Aile Sağlık Merkezi bahçesine geldiklerinde ise birçok ağaç etrafında yüzlerce hapla karşılaştılar.
""
Aileler durumu Aile Sağlığı Merkezi yetkililerine bildirdiler. İddialara göre Aile Sağlığı Merkezi yetkililerinin konu hakkında bilgilerinin olmadıklarını ifade ettiler. Yüzlerce hapın atılması konusunda yetkililerin umursamaz tavırları sonucunda ailelerin isyanı ikiye katlandı.
HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA. 
YOUTUBE‘de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN…
Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA  

2021-04-05 18:02:55

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Davutoğlu’nun Gelecek Partisi’nden Aksaray’a Saygısızlık

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi