Açılış Kurdelesi Kesmekten Başka Aksaray’a Faydan Nedir

Özel Haber: Armağan ŞEN

Ne zaman ilimize bir bakan gelse ve siyasi iktidar yetkilileri tarafından toplu açılış yapılsa Aksaray’da biten bu programların ardından Aksaray’ın hiçbir sorununa çözüm bulamayan AKP Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz’e tepkiler çığ gibi büyüyor.

En son bugün ilimize gelerek bir takım açılışlarda bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın programında kurdele keserken görülen AKP’li Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz’e gerek sosyal medyadan ve gerekse vatandaşlar arasında tepkiler gün geçtikçe çığ gibi büyüyor. Aksaray’dan bir haber olan AKP Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz’ün olası tekrar aday gösterilmesinde ise vatandaşlar “AKP’ye Oy Moy Yok” tepkisini veriyorlar.

Cengiz Aydoğdu’ya da Tepkiler Var!!!

Aksaray’dan bir haber olan AKP’li vekillerin vurdum duymaz tavırları vatandaşları çileden çıkarırken, Aksaray’ın hiçbir çıkarı olan duruma el atmayan açılışlarda boy gösteren bir başka AKP’li isim Cengiz Aydoğdu’ya da seçmenler tepki gösteriyor. Olası erken ya da zamanında yapılacak seçimde Aksaraylı seçmen ne İlknur İnceöz’ü ne de Cengiz Aydoğdu’yu tekrar vekil olarak görmek istemediklerini yüksek sesle dile getiriyor.

1 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gelecek Partisi’nden Vali Aydoğdu’ya Ziyaret

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?