Zavlak’ın Adaylığını İstemediler İstifa Ettiler

Haber: Armağan ŞEN

AKP’de günlerdir merak edilen ilçe ve belde belediye başkanlarının açıklanmasının ardından ilk istifa haberi Eskil ilçesinden gelirken bu istifa kararı AKP içerisinde bomba etkisi yarattı.

 

Dün AKP Eskil Belediye Başkan adayı olarak Mustafa Zavlak’ın ilan edilmesinin ardından bugün AKP Eskil İlçe Başkanı İbrahim Kırlı, ekibiyle birlikte istifa ettiğini duyurdu.

 

AKP Eskil İlçe Başkanı İbrahim Kırlı ve ekibi sosyal medya üzerinden istifa ettiğini duyurdu.Başkan Kırlı, istifasını şu sözlerle ilan etti:

“30 haziran 2022 tarihinde büyük hayallerle bazı şeyleri değiştirmek adına çıktığımız bu yolda gerekli hassasiyet ve desteği göremediğimiz için çok sevdiğimiz parti görevimizden ayrılmayı teşkilat olarak uygun gördük.

 

Göreve geldiğimiz günden itibaren,partimizin en yükseğe taşımak için gece gündüz demeden çalışarak, son genel seçimde partimize tarihin en yüksek oy oranını almıştık. Buna rağmen seçmenlerimizin eksiklerini,taleplerini yerine getirmek için attığımız adımlarda hiç bir sonuç alamadık.!!

Gerek il başkanlığı gerek milletvekilleri ilçe teşkilatımızı zerrece dikkate almadılar. Şimdi ki adaylık sürecinde de bizlere ve AK Partili seçmenlere sormadan sürecin hiç bir bölümüne bizleri dahil etmeden tepeden inme aday göstererek bizleri hiçe saymışlardır.

Hal böyleyken bizim burda durmamızın hiç bir anlamı yoktur.!! Bu saatten sonra cumhurbaşkanımıza desteğimiz tamdır ama bizi önemseyen vekiller ve teşkilata kesinlikle destek vermeyeceğiz.!!

Ak davaya gönül veren değerli kardeşlerime ve Eskil halkına çok teşekkür ediyoruz kıymetli halkımızdan helallik istiyoruz.. Bizimle çalışan sandık görevlilerimizden, mahalle başkanlarımızdan, köy temsilcilerimizden ve siz çok değerli seçmenlerimizden özür dileyerek çok sevdiğimiz partimizden istifa ediyoruz…Hepinizi saygıyla selamlıyor yüce ALLAH’a emanet ediyoruz…

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karacaer; Çantada Keklik Zannetmesinler

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?