Vatandaşa İşkencenin Fotoğrafı

Aksaray Merkez Taşpazar Mahallesinde bulunan Aksaray Mustafa Cengiz Abur Aile Sağlığı Merkezine tedavi için gelen vatandaşlar adeta survivor elemesine katılırcasına zorluklarla karşılaşıyor.

Kovid’in tavan yaptığı dönemde ateş ölçümü yapmayan, hastalar arasındaki sosyal mesafe konusunda duyarsız olan Aile Sağlığı Merkezi yöntiminin yaptığı yanlış tutumu geçtiğimiz yıllarda haber yaparak dile getirmiştik. Yıllarda değişsede; sorumsuz yöneticilik anlayışı ve vatandaşa hizmet yapmama alışkanlığı Aksaray Mustafa Cengiz Abur Aile Sağlığı Merkezinde değişmeyen kader gibi yurttaşların önüne seriliyor.

Hafta başından beri ilimizi etkisi altına kar yağışı sonrası soğuk hava nedeniyle yollar pist alanını aratmazken, bu soğuk dönemde tedavi için Aksaray Mustafa Cengiz Abur Aile Sağlığı Merkezine gelen yurttaşlar aile hekimliği binası önünde bulunan buzlanmalar nedeniyle zorlukla içeri girebiliyor. Vatandaşlar; Aksaray Mustafa Cengiz Abur Aile Sağlığı Merkezi yetkililerinden en azından bir tuzlama çalışması beklerken, yetkililerin umursamaz tavrı ise yurttaşı çileden çıkarıyor. Günde onlarca yaşlı hastanın geldiği Aksaray Mustafa Cengiz Abur Aile Sağlığı Merkezinde yürümekte zorluk çeken yurttaşlar birde vurdum duymaz yöneticilerin umursamaz tavrı sonucunda oluşan buzlu yollarda ayakta kalma mücadelesi veriliyor.

Hangi Umursamaz Yetkili Sorumlu Olacak!!!

Yüzlerce yurttaşa tedavi hizmeti veren Aksaray Mustafa Cengiz Abur Aile Sağlığı Merkezinin giriş kısmı bu durumda iken, vatandaşlar teaviye gelirken ölümle de her an burun buruna kalmakta. Buzlanma nedeniyle olası bir yaralanma ya da can kaybının sorumlusu hangi umursamaz yetkili olacak. Aksaray Belediyesi mi? Aksaray Mustafa Cengiz Abur Aile Sağlığı Merkezinin umursamaz ve galasız yönetimi mi?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

7 Yıldır Görmediği Babası Kızına Umut Oldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?