Vakit Tamam, Şimdi Değişim Zamanı

Haber: Armağan ŞEN

19 Kasım 2022 Cumartesi günü yapılacak olan ATSO (Aksaray Ticaret ve sanayi odası) seçimlerine sayılı günler kala adaylar arasında ki kıyasıya mücadelede hızlandı.

ATSO Komite seçimlerinde 8.meslek komitesi Hizmet sektörleri grubundan adaylığını ilan eden Aksaray’ımızın tanınmış simalarından iş insanı Bahattin Yücel,  ATSO  seçimlerinde Mavi liste ile seçime katıldıklarını  Aksaray da değişimin zamanı geldiğini ifade etti. ATSO üyelerine seçimlere mutlaka katılmaları yönünde çağrı da bulunan iş İnsanı Bahattin Yücel, “Aksaraylı hemşerilerimizin mavi listeye yoğun teveccühleri var, inşallah seçimden zaferle çıkacağız. Başkan adayımız sayın Fatih BATI, projeleri ile Aksaray’ın geleceğine yön vermektedir.  Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmek için yola çıktık, desteklerinizi bekleriz” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yalan Haber Yazdığını İtiraf Etti

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?