Sapığa Dostum Diyecek Kadarsın

Fi tarihinde gazeteciliğe başlamış sonrada değişik meslek dallarında ZIPLAMIŞ, ama bakmış olmuyor şöyle 1980’lere geri dönerek yine o renkli Hayatından gazetecilik kisvesi altında dişlerinin arasında bir şeyler kalmış Onları “Çıkartırım” diye uğraşırken, birçok şey atlamış.
Örneğin; 1985 ile 2021 arasında gelişen ve ve değişen teknoloji ile bilgiye bir anda ulaşılabileceğini unutmuş olmalı.  Tabii yaşta ilerleyince 1 hafta önce yazdığını bir hafta sonra unutur hale geldi.
Sen her yerde “Armağan’ı ben yetiştirdim benim öğrencim” diye iddiada bulunacak ve bu söylediğin yalan ile övüneceksin. Bir de benim yazdıklarımı benim yazamadığımı düşüneceksin.
Şöyle Bir Kıyaslama Yapalım
 Aslında seninle kıyaslamaya da girmem. Çünkü benim DENGİM DEĞİLSİN, OLAMAZSIN.
Ama okuyucuların daha net görmesi kamuoyunun daha iyi bilgilenmesi için böyle bir kıyaslamayı ilk ve son kez yazacağım.
 Haydi seninle Tiktok’ta moda olan Maviler Sen kırmızılar ben gibi düet yapalım.
Kalınlar Sen, İnce(i)ler BEN.
 Sen;
Geçtiğimiz yıllarda Küçük yaşta Kız Çocuğuna Cinsel İstismar’da bulunan ve 3 yıl 4 Ay hapis cezası alan SAPIK lakaplı Hasan Bölükbaş’ına, Sen; “Dostum” diyeceksin, “Meseleğe beraber başladığım” arkadaşım diyeceksin.
 BEN;
 Ben ise tam tersi bu toplumun en büyük yarası ve toplumun bundan kurtulması ve bir başka çocuğa da istismarda bulunmaması için haber yapacağım.
 Sen “dostum” dediğin “meslekte beraber başladığımız arkadaşım” dediğin şahsa, geçtiğimiz yıl yani 2020 yılından Nisan – Mayıs ayları gibi, Mahkeme tarafından 3 yıl 4 ay hapis cezası ile cezalandırılan SAPIĞA SAHİP ÇIKTIN. SUÇLUYU ÖVDÜN. 
 
Her fırsatta senin sahip çıktığın SAPIK, her ortamda senden bahsedildiğinde adını değil, SAPIK tarafından sana konulan lakabını söyleyerek; “Bırakın Oros….” diyerek nağmeler yardırıyor. 
Merak ettim her ikinizinde birbirinizden hiç hoşlanmadığınızı cümle alem bilirken, hatta bana söyledin sen telefonda.
 Ama ne hikmetse O SAPIK HASAN BÖLÜKBAŞ’ININ haberini yaptığım gün gece beni arayarak İLK TEBRİK EDEN kişilerden BİRİSİ SENDİN unuttun mu? 
 Şimdi burada bir muallak var bunu da sen aydınlat.
Ne değiştide bu SAPIK SEVİCİLİĞİN tavan yaptı. Bu neyin yokluğudur anlayamadım.
 4 Ekim 2018 gecesi telefonda konuştuğumuzda “bu Sapığı İyi ki yayınladın. Eline sağlık. İyi oldu Şer… ” derken aradan 2 yıl sonra
2020 yılının Nisan ya da Mayıs ayında ise “Hasan Bölükbaş suçsuzdur.”  iftira atıldı diyerek Facebook sayfanda yayınlamadın mı?
Sakın yayınlamadım deme ekran görüntüleri hala arşivimde duruyor.
 Sen;
Bir tarafta Aksaray diyeceksin, Aksaray’ın halkı diyeceksin. Diğer tarafta yıllardır Aksaray’ın halkına zulmetmiş Alnı terlemeden beş kuruş kazanmadan, fakirin fukaraya gücünün yettiğine Zulmeden bir suç örgütünün savunuculuğunu yapacaksın, 
devletçiyim diyeceksin, devletin verdiği cezayı bile görmeyeceksin. 
 BEN
 BEN ise açık aleni isimlerini de yazarak mahkeme tarafından cezaya çarptırılan ve mahkemece “Kavurmacılar Suç Örgütü” diyerek her şeyi alenen yazmadım mı?
Bir başka olayda;
 2020 Yılında otopark magandası tarafından engelli Yurttaş Dayak yerken bu olayda
SEN 
Dayak atan otopark magandasının savunurken ki; 
 savunmaktada kalmadın, sosyal medyada o magandanın yaptığı paylaşımın altına benim şahsıma hakaretvari sözleri Yazmadın mı? Sakın ben böyle bir şey yapmadım deme yine ekran görüntüleri arşivlerde duruyor. 
Ben ise
“Otopark Magandasından Engelli Yurttaşa Dayak” başlıklı haberi ile Engelli Yurttaşın yanında yer aldım.
 Sonuç mu?
 Bak o maganda iki gün önce kendisi paylaşmış ceza aldığını.
Yani sen yine karşı taraftasın haksızdan yanasın Adalet tarafından cezalandırılan kişiler tarafında yer alırsın.
 Sen 
 
SAPIĞA,” DOSTUM” diyecek kadar düşük, Sen SUÇ ÖRGÜTÜNE sahip çıkacak kadar BASİT, Sen MAGANDAYA sahip çıkacak kadar Zihni bulanmış, iyiyi kötüyü ayırt edemeyecek kadar bunamış yada neyin beklentisi içerisinde yer alıyorsun.
BEN
 “SAPIĞA SAPIK” diyebilecek kadar DELİKANLI,  SUÇ ÖRGÜTÜNÜ aşağılayabilecek kadar MERT ve KORKUSUZ, MAGANDAYA MAGANDA diyebilecek kadar GERÇEKÇİYİM.
 işte Seninle benim aramdaki KOCAMAN FARK BU.
Kamuoyu vicdanı Devleti yönetenler Yazılan, çizilen ve ADLİYEYE yansıyanlar hakkında zaten karar verilmiş, DEVLET NAZARINDA SUÇLU BULUNMUŞ KİŞİLERİN, ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI mı YAPIYORSUN?
Bir tarafta gazeteci kimliğini imtiyaz için kullanıp “Kurum müdürleri benim Kankamdır. Belediye Başkanı Evren benimle sıkıfıkıdır, ne iş olursa hallederim. Halledemeyeceğim bir şey yoktur” diye ortada gezeceksin.
Diğer tarafta kendisine aylık bir gazete ile imkan sağlamaya kalkıp devletten ihaleler koparmaya çalışan ve senden önce niyetini birçok gazeteciye anlatan ve “arkamda durun bende kazanayım, sizde kazanın” deme acizliğinde bulunan Sözüm Ona bir müteahhitin peşinden koşacaksın, merak ediyorum ne kadar KAZANACAKSIN.
Sana son olarak tek bir sözüm var; yaşın 50-60 olmuş. Kendini çok fazla da rezil etme.
Senden tek bir isteğim var KAMU ADINA; ne olur DİREKSİYON dersini şu yaptığın sözde gazetecilik gibi yapma. Çünkü trafikte günahsız insan çok.

2021-02-24 11:30:54

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Fırıldak

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?