Ortaköy İlçesinde Oğuz Şahin İsmi Ön Planda

Haber: Armağan ŞEN 

Yaklaşan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi AK Parti belediye başkan aday adayları arasındaki heyecanlı bekleyiş devam ederken, Ortaköy ilçesinin sevilen iş insanı Oğuz Şahin’in ismi, AK Parti Ortaköy ilçe belediye başkan adaylığı için ön plana çıkıyor.

 

Yarım asırlık Ortaköy’de ticari hayatı, çarşı, esnaf ve sanayi esnafının güvendiği, sevdiği isim Oğuz Şahin, 2015 yılında AK Parti’den milletvekili aday adayı olmuştu. Ortaköy ilçesinde AK Parti’nin sevilen yüzü olarak siyasi hayatına devam eden Şahin’in ismi, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Ortaköy AK Parti belediye başkan adaylığı için geçiyor.

 

Oğuz Şahin, Her Zaman Halkın Yanındadır

 

Birçok Ortaköylü, Oğuz Şahin’i yıllardır tanıdığını ifade ederek, “Oğuz Şahin aileden siyasetçi bir yapıdan gelmektedir. Oğuz Şahin; dürüstlüğü, esnaflığı, iş hayatındaki başarılı çizgisi, halkın içinden biri olması, ve mütevazi  bir aile yapısıyla, Ortaköy halkının en mutlu ve en zor anlarında her zaman yanındadır” dedi.

 

“Ortaköy’e Katma Değer Sağlayan Önemli İsimlerden Bir Tanesidir”

 

Ortaköy’deki birçok siyasi görüş ve siyasi parti ile arasının çok iyi olması, her siyasi partiden destek alması konusunda Oğuz Şahin’in Ortaköy belediye başkan adaylığı için büyük bir avantajı olduğunu söyleyen Ortaköylüler, “Her şeyden önemlisi liyakatli, sevilen bir sima. Ortaköy ilçesinin ve halkının yararına olabilecek tüm projelerde desteklerini hiçbir zaman esirgememiştir. Gücü nispetinde Ortaköy’ün sorunlarıyla ilgilenmiş, geniş çevresi ve lobisi sayesinde Ortaköy’e katma değer sağlayan önemli isimlerden bir tanesidir” düşüncesini dile getirdi.

 

Yapılan kamuoyu yoklamalarının da Şahin’in çok sevildiğini ve halkta karşılığının olduğunu doğruladığını ifade eden Ortaköylü vatandaşlar, Şahin’i belediye başkanı olarak görmek istediklerini söyledi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yaldır’dan 2024 Yeni Yıl Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?