Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’ın Sultanhanı ilçesine bağlı Yeşiltömek Köyü’nde yaşayan 5 yaşındaki Yasin Arıdal özel bir televizyon programında vermiş olduğu röportaj sonrası sosyal medyada viral olmuştu. Kendisine özgü samimi bir üslupla vermiş olduğu röportaj milyonlarca izlenmeye ulaşırken kendisine de İnsanların gönlüne girmeyi başarmıştı.

Muhabirin okuyor musun sorusuna; ‘öğretmen gitti bende özgürüm’ diyerek cevap vermesi izleyenleri hem güldürmüş hem de verdiği pratik cevaplarla izleyenlerin takdirini kazanmıştı.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer talimatıyla belediye ekipleri Yasin’i evinde ziyaret ederek polis üniforması ve çeşitli hediyeler takdim ettiler. Durumdan oldukça memnun olduğu gözlenen Yasin’in köydeki yaşamını da gözlemlediler.
Öğretmen gitti bende özgürüm diyen Yasin; ” Yanılmışım gerçek özgürlük okuldaymış. Ben derslerime çok iyi çalışıp polis olma hayalimi yerine getireceğim. ” Dedi. Derslerinden fırsat buldukça Koyunlara çobanlık yapan Yasin Arıdal Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e de çok teşekkür ederek tüm Aksaraylılara selamlarını iletti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ATSO Başkanı Göktaş Müjdeyi Verdi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?