Kreş Öğrencilerine Taekwon-do Eğitimi

Oyun Diyarı Kreş ve Gündüz Bakım evinin minik öğrencilerine verilmeye başlanan tekvando eğitimine ilgi yoğun oldu.
Aksaray’da ilklerin yaşatılacağı bir eğitim yuvası olma ve  “Çocuklar Gülerse, Dünya Güler” sloganı ile yola çıkan Oyun diyarı Kreş ve Gündüz Bakım evinin sahibi İş adamı Bahattin YÜCEL, Aksaray’da eğitime yeni bir nefes getirmek için çalışmalarını hızlandırdı.
Şamlı Mahallesi öğretmen evi yakının da faaliyet gösteren Oyun diyarı Kreş ve Gündüz Bakım evin de yaklaşık 1 yıl önce başlayan tekvando eğitimine hem veliler, hem de minik öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler.
Kreş binası içerisinde oluşturulan spor salonun da görevli Beden Eğitimi öğretmeni öncülüğün de gerçekleşen Taekwon-do eğitimin de minik öğrenciler, ısınma ve tekvandonun temel tekniklerini öğreniyorlar.
Sağlıklı nesiller için spor yapmanın önemine değinen oyun diyarı kreş ve gündüz bakım evinin sahibi Bahattin Yücel, açıklamasın da “ Taekwon-do eğitiminde minik öğrencilerimiz hem spor yapıyor hem de eğlenceli vakit geçirmiş oluyorlar. Uzman antrenör eşliğinde ve kreş düzeyinde hazırlanmış program doğrultusunda verilen tekvando eğitiminde, amacımız çocuklarımıza sporu sevdirmek ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlamaktır.” Dedi.
Farklı etkinliklerle, eğitimi eğlenceli hale dönüştürdüklerini ifade eden kreş işletme sahibi Yücel, doğa, kültür ve spor programları ile çocukların gelişimine yönelik program ve etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-07-29 20:38:55

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mercan’dan Bayram Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?