Ergenekon Taraftarının Açıklamasını Tasvip Etmiyorum

Haber: Armağan ŞEN 

MMilliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl kongresi öncesi basın mensupları ile biraraya gelen MHP teşkilatı önemli açıklamada bulundu.

 

Parti il binasında gerçekleşen basın açıklamasına İl başkanı Mustafa Çölkesen, Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl başkan adayı Burhanettin Karataş ve partililer katıldı. Programın açılış konuşmasını Mustafa Çölkesen yaptı. Çölkesen’in konuşmasının ardından sırasıyla İl başkan adayı Karataş ve Milletvekili Kaşlı birer konuşma yaptı.

 

Açıklamaların ardından soru cevap kısmında haber merkezimizden Armağan Şen’in Ergenekon taraftar grubunun açıklamasını sorması üzerine MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamada; “Amedspor diye bir takım tanımıyoruz ve bizler Diyarbakır spor olarak tanıyoruz. Ergenekon taraftar grubunun yaptığı açıklamayı Tasvip etmiyoruz. Aksaray kendine yakışır şekilde hareket eden şehirdir. Bu şehrin polisi kolluk kuvvetleri vardır” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Hedef Haline Alındı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?