Aksaray Hedef Haline Alındı

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Türkiye Futbol Federasyonu 2’inci Ligde Mücadele eden 68 Aksaray Belediyespor haftasonu amedspor ile yapacağı karşılaşma öncesinde şehirde gerginlik yer alırken, sosyal medyada ise birçok amedspor destekçisi Aksaray halkına kadar tehditvari açıklamalarda bulunuyor.

 

17 Eylül Pazar günü Dağılgan Spor kompleksinde gerçekleşecek maç öncesi Aksarayspor’un taraftar gruplarından Ergenekon taraftar grubu bir açıklama yaparak bildiri şeklinde sosyal medya hesaplarından paylaşırken, MHP Aksaray eski il başkanı ve belediye başkan adayı Rıfkı Karabatak’ta bu açıklamayı destekleyerek sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

68 Ergenekon taraftar tribün lideri Erdoğan Sürücü, 68 Ergenekon Taraftarlar Derneği adı altında yaptığı açıklamada şu sözlere yer vermişti; “17 Eylül 2023 Pazar günü şehrimizde oynanacak olan 68 Aksaray Belediye Spor – amed sportif faaliyetler Maçı için Uyarımızdır!!!

Maç günü, maç öncesi, maç sonrası şehrimiz tek gayemiz ve ilk önceliğimiz olan Aksaray’da amed sf taraftarlarını, formalarını, atkılarını şehrimizde görmek istemiyoruz. Şehrimizde olaylara sebebiyet verecek tezahurat, slogan, oluşum yada gruplar görmemiz halinde müdahale etmekten asla çekinmeyeceğizi ve geri adım atmayacağımızı siz değerli Aksarayspor taraftarına ve kamuoyunun bilgisine sunarız. 68 ERGENEKON TARAFTAR DERNEĞİ”

 

Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Peker Baskı mı Yaptı?

68 Ergenekon taraftar tribün lideri Erdoğan Sürücü tarafından paylaşılan bu yazı 1 gün sonra sosyal medya hesaplarından silinirken, Aksaray Belediyesi’nde işçi olarak görev yapan Erdoğan Sürücü’nün iddialara göre Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Hıfsı Peker tarafından uyarılması sonucu yazının kaldırılmasına neden oldu. Yazının kaldırılmasının ardından kamuoyunda ise Ergenekon Geri Vites Attı sözleri yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

 

Provakatif Sosyal Medya Maymunları İş Başında

68 Ergenekon taraftarının yaptığı bu açıklamanın ardından birçok amedspora destek veren kişiler ise sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda “Bekle bizi Aksaray 40 Bin amedsporlu geliyoruz” “amedspor’un bir tanesine dokunulursa bende gördüğüm kim Aksaraylı varsa saldırırız. Bizde onun boynuna bineriz.” “Siz orada yaparsanız, bizde burada yaparız” “amedsporlu birine bir şey olursa, hiçbir Aksaraylı kendine güvenli alan bulamayacaklar.” Ergenekonun piçleri” gibi yorumlarda bulunmaktan kendilerini alamadılar.

ASD Olarak Sosyal Medya Maymunlarına Açık Çağrımızdır !!!

Sosyal medyada takipçi kasmak adına, Aksaray’a ve Aksaraylılara olur olmadık hakaret, tehditlerde bulunan sosyal medya maymunlarının erkekliklerine Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak gülüyoruz. 40 bin değil 40 milyon amedlide gelseniz, Vız gelir Tırıs gidersiniz. Bir Aksaraylının orada, burada her nere olursa olsun kılına zarar gelirse anlayacağınız dilden cevabımızı veririz. Eğer amacınız sporsa sahada 11’erden 22 kişi oynar 90 dakika sonunda puan puanlar alınır lig devam eder. Ama siz ve sizin gibi erkekcik sosyal medya maymunlarıa ilk sözümüz gibi son sözümüzde kahkaha atıyoruz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Spor’a Şampiyonluk İçin Destek Zamanı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?