Karayolları Yandaşa Peşkeşten Vazgeç

ÖzelHaber:Armağan ŞEN

Öztürk Kardeşlerin vatandaşları mağdur etmediği gibi yandaş olarak bulundukları AKP’de ise kız kardeşlerini siyasi nüfuslarını kullanarak İlçe Milli Eğitim Müdürü mü yaptılar? haberimizin ardından Öztürk Kardeşler ile ilgili Aksaray Son Dakika ASD Haber Merkezi olarak dosya haberimize devam ediyoruz.

 

Milletvekili danışmanı olarak başladığı kariyerinde kısa sürede milyon liralık yatırımları ile dikkat çeken 23,24,25,26 ve 27. Dönem milletvekili İlknur inceöz’ün danışmanı Alparslan Öztürk’ün hakkında birçok iddialar kamuoyunda yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

 

AK Partili milletvekili İlknur inceöz’ün danışmanı iken sıkça arazi ihalesi ve devlet arazilerini oldu bittiye getirip almak için uğraşan ama muhalefetin sert çıkışı ile istedikleri arazileri Organize Sanayi başta olmak üzere alamayan Öztürk, milletvekili adayı olmayan İlknur inceöz ile arasının açıldığı konuşuluyor.

 

Karayolları Halkın Yolunu Veremezsin!!!

Tolgahan ve Alparslan Öztürk kardeşlerin işletmeciliğini yaptığı Öztürk Volkswagen giriş yolunun Karayollarına ait olduğu iddia edilirken, Karayolları müdürlüğünün halkın yolunu adeta peşkeş çekmesi kamuoyunda yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.

Kamuya ait olan ve halkın kullanılması için ayrılan Karayollarına ait yolun Öztürk Volkswagen firmaasına deyim yerindeyse peşkeş çekilmesi bardağı taşıran son nokta olurken, bir kesim tarafından ise “Oldu olacak Aksaray’ın tapusunu bu yandaşlara verin herkes rahat etsin” yorumları yapıldı.

Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü 38’inci Şube Şefliği Aksaray karayollarına Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak açık çağrıda bulunuyoruz; Devletin ve milletin malını peşkeş çekmeyi bırakın, halkın hizmetine, halkın hakkı olan o yolu peşkeş çektiği iddia edilen yandaşlarınızdan geri alın.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dünya Lideri İçin Hayat 2 Dakika Durdu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?