İYİ Parti, İktidara Sarı Kart Verelim

Haber: Armağan ŞEN

Seçim çalışmalarını tam kadro sahada sürdüren İYİ Parti Aksaray Teşkilatı, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Taşpazar mahallesi ve Yeni sanayi sitesinde esnaf ziyareti ile seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Yönetimi , iktidarın yanlış politikalarına 31 Mart seçimlerinde sarı kart gösterilmesi gerektiğini aksi halde yaşanan ekonomik sıkıntıların artarak devam edeceğini belirttiler.

14 Mayıs seçimlerinden sonra vatandaşların derinleşen ekonomik sıkıntılarla karşı karşıya olduğunu ifade eden İyi Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer , “Esnafımız ,Bağkur , ssk ve vergileri ödemekte zorlanıyor,Emekli açlık sınırının altında maaşa mahkum edilmiş durumda. 31 Mart seçimlerin de vereceğiniz karar ,iktidarın yanlış politikalarına uyarı niteliğinde sarı kart gösterilmesidir. Değişim için Cumhur ittifakının karşısında kazanacak adaya destek verilmelidir. Vatandaşlarımız artık her yerde değişimi istediklerini haykırmaya başladılar. Ülkemizin ve Aksaray’ın geleceği için 31 Mart seçimleri tarihi önem taşımaktadır. “ dedi .

 

Ziyaretlerde ,Esnafın ve vatandaşların desteğini alan İyi parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer’e Milletvekili Turan Yaldır, İl Başkanı Sercan Belgemen, Merkez ilçe Başkanı Osman Yılmaz, il-ilçe parti yönetimi ve Belediye Meclis üyesi Aday adayları eşlik etti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Belgemen Aksaray’da 5000 Kişilik Spor Salonu Yok

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?