Özel Haber: Armağan ŞEN

Kasım ayında yapılan seçim sonrasında Turuncu liste üyesi 3 kişiyi otele kapatan ve 4 gün boyunca onların emrine amade olan Ahmet Koçaş yapılan seçim ile ATSO başkanlık koltuğuna oturmuştu.

ATSO’nun şimarık başkanı Ahmet Koçaş’ın koltuğa oturduktan kısa süre sonra 2 temizlik emekçisini çıkardıktan sonra kendi yandaşı olan 2 kişiyi işe alındığı haberini Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen tarafından haberi yayınlanmış ve bu haberin ardından Ahmet Koçaş taraftarları tarafından haber servisimiz ‘Ölümle Tehdit Edilmişti.’

 

Gücünü ve cesaretini koltuktan alan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının zavallı Başkanı Ahmet Koçaş tarafından tazminatları dahi ödenmeden işten çıkarılan 2 işçiden Cebrail Doğanay Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’e konuştu.

 

 

Fatih Tekin’in İşçisi ATSO’ya mı Alındı?

31 Aralık günü 2 işçinin ATSO’dan çıkarılmasının ardından işten çıkarılan 2 işçinin yerine Şerefli Koçhisarlı 2 işçinin alındığı ve bu işçilerden birisinin de Fatih Tekin’in mağazasında çalışan 1 işçi olduğu iddialar arasında yer alıyor.

 

ATSO Başkanı Koçaş tarafından işten çıkartılan Cebrail Doğanay yaptığı açıklamada ise; “Bir önceki ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş tarafından işe alındım. Ahmet Koçaş’ın başkan seçilmesinin ardından 31 Aralık günü karşı tarafa çalıştığımı ve desteklediğimi iddia ederek ben ve diğer arkadaşımı işten çıkarttılar. Oysa bizlerin oy hakkı bile olmazken biz nasıl karşı tarafa çalıştık? Buna anlam veremiyorum. Şu zorlu dönemde şuan işsizim ve geçimimi idam edemiyorum. Tazminatlarımız ödenmedi. Yenide işe dönüşümüzü istemiyorlar. Bu konuda hukuki süreç devam ediyor” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yolun ve Bahtın Açık Olsun Karakuş

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?