Ihlara Beledesindeki Atatürk Büstü Vicdanları Sızlattı

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

 

Aksaray’ın turistik beldelerinden olan ve yılda onbinlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Ihlara Beldesi meydanında bulunan Atatürk büstü Vicdanları sızlattı.

 

Belde meydanında bulunan Atatürk büstünün üzerinde bulunan “Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene” yazısının yanı sıra, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ne attığı imzanın art niyetli kişi yada kişilerce sökülerek tahrip edilmesi vatandaşın tepkisine neden olmakta.

 

Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Dünya lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün büstünün kendi kaderine terk edilmesi Vicdanları sızlatırken, vatandaşlar büstün kendi kaderine bırakılması ve yetkilerin duyarsız kalması tepkileri bir kat daha artırmakta.

 

Ihlara Belediye Başkanına Çağrımızdır

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak Ihlara’nın MHP’li Belediye Başkanı Yunus Akar’a kamuoyu adına açık çağrıda bulunuyoruz; “Türkiye Cumhuriyeti kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün Belde meydanında bulunan ve tahrip edilen büstünün derhal düzenlenerek Ihlara’ya yakışır şekilde meydanda sergilenmesi ve Vicdanları sızlatan bu kanayan yaranın durdurulmasını acilen gerekli çalışmaların yapılmasını talep ediyoruz.

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak konunun sonuna kadar takipçisi olacağız”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yaldır’dan Turan’a Meclis Kürsüsünden Tam Destek

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?