Hasan Bölükbaş’ın Bir Foyası Daha Ortaya Çıktı!!!

HÂLÂ KENDİSİNİ GAZETECİ SANIYOR!!!
4 Ekim tarihinde gözaltına alınıp 5 Ekip 2018 yılında Tutuklu olarak yargılanan ve 1 Mart 2019 tarihinde Cinsel İstismar Suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası almasına rağmen tahliye edilen eski Gazeteci Hasan Bölükbaş hâlâ kendisini gazeteci sanıyor.
Haftasonu Pazar günü Aksaray Dağılgan spor kompleksinde oynanan Aksaray Belediye Spor – İçel Spor karşılaşmasında Çocuğa Cinsel İstismar suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan ancak kaldığı cezaevinden tahliye edilen Hasan Bölükbaş kendisini Türkiye Spor Yazarlar Derneği Temsilcisi olarak tanıtarak kendisini hâlâ basın mensubu olduğunu iddia etti.
Kartı Geçersiz Çıktı!!!
Çocuğa Cinsel İstismar suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Hasan Bölükbaş’ın Pazar günü TSYD Aksaray Temsilcisi akredite kartını yetkililere göstererek stat içerisinde yer alan “Basın Tribününde” yer almak istedi.
Türkiye Spor Yazarlar Derneği’nden alınan bilgilere göre 5 Ekim tarihinde tutuklu yargılanan eski gazeteci Hasan Bölükbaş’ın TSYD Temsilciliğinden alındığı öğrenilirken, kullanmış olduğu akredistasyon kartının da geçersiz olduğu öğrenildi.
Görevliler Görevini Yapmak İstemedi mi?
Gerçekleri söylemekten çekinmeyen ve sözünü esirgemeyen Gerçek Haber Gazetesi ve Ajans AHA İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen, stat içerisinde Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevlisi Yaşar Baydilli’ye durumu izah etsede Yaşar Baydilli bu konuda hiçbir şey yapmayarak; “Stat içerisinde yer alan Basın Tribünü Gençlik Spor İl Müdürlüğü sorumluluğunda değildir. Ayrıca bu konuda ne yazarsan yaz” dedi.
Bu konuşmaların üzerine Gerçek Haber Gazetesi ve Ajans AHA İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen, Gençlik İl Spor Müdürü Cüneyt Alkan’a durumu telefonda izah etti. Gençlik Spor İl Müdürü Alkan ise; “Basın tribünün sorumluluğu Gençlik Spor İl Müdürlüğüne aittir. Görevli arkadaşları arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapacağım” dedi.
Alkan Aradı, Görevliler İşini Yaptı
Gençlik İl Spor Müdürü Cüneyt Alkan statta görevli kurum memurlarını arayarak Çocuğa Cinsel İstismar suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Hasan Bölükbaş “Basın Tribününden” çıkartıldı. Duruma tepki gösteren Çocuğa Cinsel İstismar suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Hasan Bölükbaş İl Emniyet Müdürü ve Milletvekiline durumu anlatmaya çalışsa da Bölükbaş “Basın Tribününden” çıkartılarak bir daha içeri girdirilmedi.
Çocuğa Cinsel İstismar suçundan 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan eski Gazeteci Hasan Bölükbaş Aksaray Belediye Spor – İçel Spor karşılaşmasını 83 dakika normal tribünde izledi. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

2019-03-11 15:59:02

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ajans AHA Yazdı, ASKF Yanlıştan Döndü

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?