Haber: Armağan ŞEN

Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyon milletvekili Gültekin Uysal, Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve beraberindeki heyet Bir dizi ziyaretler için Aksaray’a geldi.

Sabah kahvaltı programında basın emekçileri ile buluşan Demokrat Partililer ‘kıratı yeniden şahlandıracağız’ dediler. Düzenlenen programa Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyon milletvekili Gültekin Uysal, Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Demokrat Parti Aksaray İl Başkanı Servet Ceylan, Demokrat Parti genel merkez yöneticileri ve çok sayıda Aksaraylı Demokrat Partiye gönül verenler katıldı.

Programın açılış konuşmasının ardından söz alan Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt AKP iktidarını ve Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sert dille eleştirdi.

“Senin İşin Ne Biliyor musun Erdoğan?”

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt; “Sen iktidarsın Recep Tayip Erdoğan. Senin işin muhalefete muhalefetlik yapmak değil. Senin işin 5 milyon emekliliğe takılanın gasp edilen hakkını vermektir. 3600 Ek gösterge şeref, namus sözü dedin. Sözünü yerine getirmektir. En düşük emekli ücretini asgari ücret yapmaktır. İntibak yasası çıkmadığı için düşük ücret alan 2 milyon emekli maaşını düzeltmektir. Taşerona verdiğin sözü yerine getirmek. Senin işin atanamayan öğretmene, atanamayan sağlıkçıya 4 milyon işsizie iş bulmak senin işin Recep Tayip Erdoğan.

“40 Yıldır İktidara Gelmeyen CHP Suçlu”

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt;AKP işi gücü bırakıt her şeyi muhalefet yüklüyor. CHP olmasaymış dolar artmazmış, akaryakıt artmazmış, tsunami olmazmış. CHP’liler bunları dinlerken çıldırıyolar. CHP’nin yerinde olmak istemem. 20 yıldır ülkeyi AKP yönetiyor, 40 yıldır iktidara gelmeyen CHP’yi suçluyor.”

“Menderes’in Emanetine İhanet Ettin Erdoğan!!!”

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt “Sıkıştığında ‘Yeter artık söz milletindir’ diyen Adnan Menderes’i unutmadık diyor ama rahmetli Menderes’in yassı adada emanetine 6 yıldızlı otel yapmaktan da kalmıyorlar. Sıkışınca Menderes, Demirel diyorlar. Ama eski Türkiye yaşanmaz diyorlar. Biz geldikte elektirik geldi diyen Erdoğan tarihi bilmiyor, diploman eksik. Ülkede gaz lambası mum vardı diyen Erdoğan, 1926’da yokluklar içerisinde Türkiye’nin kurucusu Atatürk Kırıkkale’de elektrik santrali kurdu. Yine bu ülkede Süleyman Demirel barajlar kurdu senin haberin yok. Sen tarihi unuttun. Sen tarihten nefret ediyorsun, Cumhuriyet tarihinden intikam alıyorsun.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Elektik Dükkanında Uyuşturucu Ticareti

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?