Depremzede Çocuklara Oyuncak Kampanyası

Haber: Armağan ŞEN

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem Türkiye’nin 10 ilinde yıkıcı etkilere neden oldu. Arama kurtarma çalışmaları mucize kurtuluş haberleri verse de her geçen an hayatını kaybedenlerin haberi de gelmeye devam ediyor. Felaketlerden en çok etkilenen ise şüphesiz çocuklarımız.

 

Aksaray’da hediyelik eş ya üzerine hizmet veren MEK Hediyelik Eşya ve Promosyon işletmecisi ve Pınar mahallesi muhtar adayı Muhammet Enes Keser’de depremden en çok etkilenen deprezede çocuklarımız için Aksaray halkına çağrıda bulunarak; çocuklara oyuncak yardım kampanyası başlattı. Keser yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Ülkemizde yaşanan deprem sebebi ile psikolojikmen zor günler yaşayan çocukların bir nebzede olsa yüzünü güldürmek adına afet bölgesinde çadırlarda yaşayan çocuklara oyuncak kampanyası başlattık.

 

Burada çocukları ziyaret edip kendi ellerimizle çocukları güldürmek istedik. Bir nebze olsun çocukları güldürmemiz mümkünse elimizi değil millet olarak bu zor günde hepimiz başımızı taşın altına koyarız. Oyuncak kampanyasına destek bekliyorum. Cumartesi günü (Yarın) akşam yola çıkacağız. Mahalle muhtarlıkları ile koordineli çalışmayı ve bu çalışma sayesinde imkanı olmayan vatandaşlarımız için arabalarla evden aldırabiliriz. Yada mahalle muhtarlıklarından toplayabiliriz. Dileyenler ise Hamidiye Mahallesi 762 Sokak Elvan Zeynep Apartmanı 3/A Aksaray’da bulunan iş yerimize oyuncakları getirebilir.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kaygısız’dan Örnek Davranış

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?