Çöp Kovaları Hakettiği Yere Kondu

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Son Dakika haber merkezi tarafından dün yayınlanan “O Kovaları Münasip Bir Yerinize Koyun” başlıklı haberimizin ardından ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesi yetkilileri haberimize sessiz kalmayarak harekete geçtiler.

ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinde yaşanan görev değişikliğinin ardından göreve yeni gelen yetkililer birçok sorun ile karşılaştıkları için dikkat etmediklerini belirterek “Çöp Kovaları Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün posterinin önünden kaldırıldığını” haber merkezimize ifade ettiler.

Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin ve “Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin” yazısının bulunduğu posterin önünde bulunan çöp kovaları kaldırılarak, Başhekimlik binasının tam karşısına kondu. Hastanede yaşanan yolsuzlukluk ve aksaklıklar sonucunda çöp kovalarının Başhekimlik karşısına konmasını ise bazı vatandaşlar espirili bir dil ile “Çöp Kovaları Hak Ettiği yeri buldu” cümlesini kullanmayı ihmal etmediler.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kızılay Şubesi Yönetimi Görevden Alındı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?